Właściwości strony

Zobacz, jakie funckjonalności może posiadać Twoja  nowa strona.

System CMS

Nasz system zarządzania treścią jest prosty i intuicyjny. Bez problemu poradzisz sobie z edycją treści i prostymi zmianami. Możesz sam zarządzać swoją stroną www bez znajomości programowania.

Responsywność

Zrealizowana strona będzie działała na wszystkich urządzeniach o każdej rozdzielczości. Komputer stacjonarny, laptop, tablet czy smartphone. Strona będzie przyjazna dla wyszukiwarki Google.

Wsparcie i doradztwo

Przed i po zakupie będziemy w kontakcie. Doradzamy Ci przy stronie www, jak i przy innych działaniach marketingowych. W przeciwieństwie do innych firm, nie zostawiamy Cię bez opieki. Prowadzimy support posprzedażowy przez cały czas.

Hosting (serwer i domena)

Hosting o pojemności 1GB oraz domena z końcówką .pl na okres 1 roku gratis.

Profesjonalna grafika

Interaktywny formularz kontaktowy z określonymi polami zintegrowany z pocztą.Wygodny formularz kontaktowy wysyłający e-maile prosto na Twoją skrzynkę pocztową.

Stockowe zdjęcia

Jeżeli nie posiadasz zdjęć i grafik, które można użyć na stronie – nic straconego. Otrzymasz profesjonalne, darmowe zdjęcia na stronę pochodzące z legalnego źródła do wykorzystania komercyjnego.

Optymalizacja kodu pod SEO

Stworzona strona zawsze jest zoptymalizowana pod kątem SEO. Dodajemy wcześniej ustalony: tytuł, krótki opis, słowa kluczowe oraz sitemap. To solidna podstawa SEO, dzięki której bez problemu Google dokona indeksacji Twojej strony.

Nieograniczona liczba podstron

Jeżeli będziesz chciał, możesz stworzyć nawet 100 podstron z ofertą lub opisem twoich produktów. W każdej chwili możesz powiększyć swoją stronę. Nie ma żadnych limitów.

Projekt faviconu

Realizujemy nawet takie detale jak favicon przeglądarkowy dla Twojej strony. Profesjonalny projekt faviconu na potrzeby strony www.

Indeksacja w Google i analityka

Stworzoną stronę dodajemy do indeksacji w wyszukiwarce Google oraz podpinamy analitykę Google na życzenie. Dzięki temu strona znajdzie się w wyszukiwarce Google.

Pliki cookies

Informacja o polityce prywatności i plikach cookies. Zamieszczona w odpowiednim miejscu na stronie. Wszystko zgodne z prawem i w standardzie.

Formularz kontaktowy

Interaktywny formularz kontaktowy z określonymi polami zintegrowany z pocztą.Wygodny formularz kontaktowy wysyłający e-maile prosto na Twoją skrzynkę pocztową.

Interaktywna mapa Google

Realizujemy nawet takie detale jak favicon przeglądarkowy dla Twojej strony. Profesjonalny projekt faviconu na potrzeby strony www.

Integracja z Social Media

 Stworzona strona będzie zintegrowana ze wszystkimi wskazanymi portalami. Facebook, Google Plus, Twitter, Instagram i wiele innych.

Slidery i banery

Efektywne i ruchome slidery oraz banery. Wszystko to dostępne nie tylko na stronie głównej, lecz również na innych podstronach. Profesjonalne i przyciągające uwagę elementy strony.

Nielimitowana ilość galerii

Responsywne galerie zdjęć dostępne na wielu podstronach. Idealne dla portfolio, realizacji, fotografów i nie tylko.

Filmy

Stworzona strona może zawierać filmy bezpośrednio na stronie, jak i te linkowane z YouTube lub innych portali. Filmy można umieścić również na sliderze.

Tabele i cenniki

Tabele i cenniki, dzięki którym Twoja oferta może być jeszcze bardziej zachęcająca i przejrzysta dla klienta. Sam ustal, która oferta ma być najbardziej wyeksponowana.

System aktualności

Rozbudowany system aktualności, dzięki któremu możesz prowadzić regularne wpisy z najnowszymi niezbędnymi informacjami dla Twoich klientów. Aktualności zawierają nie tylko statyczny tekst, ale i również zdjęcia oraz filmy.

Bezpieczeństwo (backup i aktualizacja)

Zawsze wykonujemy kopię bezpieczeństwa strony oraz serwera. Dodatkowo regularnie wykonujemy aktualizacje systemu i wszystkich pluginów zainstalowanych na stronie. Możesz być spokojny i zająć się rozwojem swojej firmy.

Zapraszamy na naszą aukcję na portalu Allegro.pl

Wypełnij formularz kontaktowy i otrzymaj ofertę:

Copyright © 2016-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie, utrwalanie i powielanie bez zgody autora zabronione.